29Авг

До чого б’ється дзеркало

До чого б'ється дзеркалоДо чого б'ється дзеркало?

З далеких часів існує безліч тлумачень з приводу розбитих дзеркал.

Вважалося, що якщо розбити дзеркало, то:

  • людини 7 років будуть переслідувати нещастя
  • це може бути передвісником складних відносин в сім'ї (сварки, розлучення)
  • в недалекому майбутньому можлива смерть близьких родичів

Вірити чи не вірити народним прикметам ?? це особиста справа кожного. Важливо розуміти, що прикмети збуваються у тих людей, хто в них вірить. Не думайте про погане і воно не станеться.

до чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркалоУривок з книги "подорож душі"

До чого б'ється дзеркалоказка "Дідусь і смерть"

Часовий пояс: UTC + 2 години

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 25 грудня 2009, 22:19

Прошу ради і вашої думки. У житті у мене зараз переломний період. Можна сказати, най-най початок нового життя. Розлучаюся з чоловіком, були разом 10 років. Є маленька дитина. Намагаюся відпустити чоловіка і почати життя заново. Цей сайт дуже допомагає, спасибі всім.

Сьогодні вранці раптом розбилося дзеркало, якому вже багато років. І я в нього виглядала кожен день. Спочатку злякалася - перша реакція - не до добра. До чого б'ється дзеркалоА потім подумала - може бути це знак згори, що мовляв, пора подивитися на себе по-іншому? Тобто змінити своє відображення. До чого б'ється дзеркало

Хотілося б почути вашу думку, може хтось поділиться досвідом. Заздалегідь дякую всім за інтерес))) До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 11 грудня 2009, 20:25

Пару років тому я собі взяла за правило НЕ ВІРИТИ В ПОГАНІ ПРИКМЕТИ. До речі, наша церква заперечує прикмети. Думаю, ти це знаєш. Так ось, коли відбувається щось, що потрапляє під визначення "погана прикмета", Ми з дочкою завжди говоримо вголос і зі сміхом, а буває, що і хором: "А ми в прикмети не віримо! А якщо віримо, то тільки в хороші!". І це працює!

Так що з сьогоднішнього дня нехай розбите дзеркало стане для тебе прикметою початку нового життя. Просто повір в це. Так і буде. Читай Трансерфінг і Сіморон, там про це дуже добре написано. І вір, що ПОГАНИХ ВІЗЬМЕ НЕ БУВАЄ! Все тільки до хорошого.

Сайт для всіх, хто любить і любимо

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 08 лютого 2010, 18:57

Розбиті дзеркала - це початок нового життя! До чого б'ється дзеркало

Відпускаю тебе, старе життя!

Здрастуй, Нова Прекрасна Реальність!

До чого б'ється дзеркало До чого б'ється дзеркалоДо чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 17 Лютого 2009 21:05

Прошу ради і вашої думки. У житті у мене зараз переломний період. Можна сказати, най-най початок нового життя. Розлучаюся з чоловіком, були разом 10 років. Є маленька дитина. Намагаюся відпустити чоловіка і почати життя заново. Цей сайт дуже допомагає, спасибі всім.

Сьогодні вранці раптом розбилося дзеркало, якому вже багато років. І я в нього виглядала кожен день. Спочатку злякалася - перша реакція - не до добра. До чого б'ється дзеркалоА потім подумала - може бути це знак згори, що мовляв, пора подивитися на себе по-іншому? Тобто змінити своє відображення. До чого б'ється дзеркало

Хотілося б почути вашу думку, може хтось поділиться досвідом. Заздалегідь дякую всім за інтерес))) До чого б'ється дзеркало

І ще забобони - це суєтна віра і до справжньої віри не має ніякого відношення. До чого б'ється дзеркало

"Усе, що існує - це і є досконала істина" (Д.М.Ноель-Тойч)

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 09 квітня 2010, 23:01

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 17 квітня 2010, 18:04

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 16 грудня 2009, 12:09

Звідки: місто Виконання Бажань, вул. Достатку, будинок Процвітання, кв.Любві, Гармонії і Щастя!

Чорна кішка перебігла - до грошей.

Голуб прилетів на вікно - до весілля.

Дзеркало - підтримую повністю варіант - до нового щасливого життя.

з порожнім відром - забрали всі проблеми!

З повним - до достатку!

Додому довелося повернутися, якщо забув чого небудь - до щасливого зустрічі і щасливого події!

liveskazka.ucoz.ru Чарівний Світ Олени Везуновой

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 03 листопада 2010, 4:45

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 25 грудня 2009, 22:19

Але трапилося горе. Тиждень тому він помер. Абсолютно раптово і незрозуміло для багатьох. У нас була купа планів на майбутнє. В душі якась дірка розміром з Всесвіт утворилася. Я весь тиждень намагаюся триматися, читаю Біблію, намагаюся зрозуміти. Начебто, виходить. Розумію, що життя не закінчена. У мене син. І треба жити далі, жити нісмотря ні на що! На цьому сайті багато сиджу і читаю. Все-таки він мені завжди допомагав!

Вообщем, я по темі. Сьогодні у ванній милася і все думала про цю людину. Думала добре, дякувала за все. Раптом дзеркало зі стіни впало. Просто так. Розбилося, звичайно. Кріплення абсолютно цілі. Просто як-ніби хтось зняв його і кинув на підлогу.

Дежавю майже. Гублюся в здогадах тепер. Це знак? Це знову провісник нового життя? Або закономірність вже? Тепер, цікаво, дзеркала весь час будуть битися перед новим етапом в житті? Хочу почути ваші думки. Заздалегідь дякую всім, хто відгукнеться.

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 16 грудня 2009, 12:09

Звідки: місто Виконання Бажань, вул. Достатку, будинок Процвітання, кв.Любві, Гармонії і Щастя!

А що дзеркало знову розбилося - то мабуть знову до змін, обов'язково до благополучних До чого б'ється дзеркалоАдже у що віриш - то і трапляється До чого б'ється дзеркало

У тебе зараз не легкий період в житті, але продовжуй вірити тільки в краще. Доля обов'язково ТБЕ посміхнеться! Нехай до Нового Року у тебе буде найрозкішніший подарунок і гармонія в душі. До чого б'ється дзеркало

Якщо захочеш поспілкуватися, чи не замикайся, поговори з нами, ми завжди поруч. До чого б'ється дзеркалоДо чого б'ється дзеркало

liveskazka.ucoz.ru Чарівний Світ Олени Везуновой

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 16 грудня 2009, 12:09

Звідки: місто Виконання Бажань, вул. Достатку, будинок Процвітання, кв.Любві, Гармонії і Щастя!

liveskazka.ucoz.ru Чарівний Світ Олени Везуновой

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 09 Березня 2008, 23:11

Звідки: Країна щастя і достатку

Дежавю майже. Гублюся в здогадах тепер. Це знак? Це знову провісник нового життя? Або закономірність вже? Тепер, цікаво, дзеркала весь час будуть битися перед новим етапом в житті? Хочу почути ваші думки. Заздалегідь дякую всім, хто відгукнеться.

Взагалі то коли велике дзеркало б'ється - це завжди вважалося - до ЩАСТЯ!

Маленьке, кишенькове абсолютно протилежний варіант. А коли велика - радіти треба До чого б'ється дзеркалоДо чого б'ється дзеркало

А що роблять Ангели? Вони допомагають людям!

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 05 серпня 2010, 14:14

Цікаво як. Колись син доторкнувся до великого дзеркала, воно впало і розбилося. Я тоді знала таке, що після цього сім років щастя не бачити. Так і відлічувала собі ці сім років. Самі собі програмуємо, що хочемо! До чого б'ється дзеркалоА тут, виявляється, радіти треба було.

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 09 Березня 2008, 23:11

Звідки: Країна щастя і достатку

Що й потрібно було довести До чого б'ється дзеркало

А що роблять Ангели? Вони допомагають людям!

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 22 травня 2009, 6:25

Я на хвилі удачі!

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 07 жовтня 2009, 9:22

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 16 грудня 2009, 12:09

Звідки: місто Виконання Бажань, вул. Достатку, будинок Процвітання, кв.Любві, Гармонії і Щастя!

Дорога ЗІРКА. Гарний лякати)))) Значить потрібно перевнушіть собі, що все на краще. Розбилося - на щастя, ще розбилося - до подвійного щастя. Адже справа то не в прикметах, а в тому, що ми сее в голову утовкмачили. Всі проблеми в голові.

liveskazka.ucoz.ru Чарівний Світ Олени Везуновой

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 05 серпня 2010, 14:14

Що й потрібно було довести До чого б'ється дзеркало

Вобще-то, за ті сім років нічого поганого так і не сталося, а ось думала б, що це на щастя, так може і щастя більше було б. До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 22 травня 2009, 6:25

Чи не здається, а саме так: відбуваються, тому що відбуваються. І я не бачу в розбитому дзеркалі причину нещасть. Швидше, якийсь знак, ознака. Я про те, що коли відбувається таке фатальний збіг: нещастя енд розбите дзеркало, у людини відкладається в підсвідомості - розбите дзеркало пророкує нещастя.

Лена, все життя я не вірила ні в Бога, ні в чорта, ні в прикмети. Але ось в цю прикмету вірю. І остерігаюся її. Бо батьки вмирають не кожен день. Дзеркала б'ються, до речі, теж неежемінутно.

Я на хвилі удачі!

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 16 грудня 2009, 12:09

Звідки: місто Виконання Бажань, вул. Достатку, будинок Процвітання, кв.Любві, Гармонії і Щастя!

Хто у що вірить, то і відбувається.

liveskazka.ucoz.ru Чарівний Світ Олени Везуновой

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 29 жовтня 2009, 12:05

ФРУКТОЗА До чого б'ється дзеркало До чого б'ється дзеркалодуже вірно підмічено!

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 03 серпня 2010, 15:15

ФРУКТОЗА До чого б'ється дзеркало До чого б'ється дзеркалодуже вірно підмічено!

Класно і реально, і ще Леночка Везунова ВІВАТ До чого б'ється дзеркаловсе по думках нашим.

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

До чого б'ється дзеркало

З нами: 25 грудня 2009, 22:19

А що дзеркало знову розбилося - то мабуть знову до змін, обов'язково до благополучних До чого б'ється дзеркалоАдже у що віриш - то і трапляється До чого б'ється дзеркало

У тебе зараз не легкий період в житті, але продовжуй вірити тільки в краще. Доля обов'язково ТБЕ посміхнеться! Нехай до Нового Року у тебе буде найрозкішніший подарунок і гармонія в душі. До чого б'ється дзеркало

Якщо захочеш поспілкуватися, чи не замикайся, поговори з нами, ми завжди поруч. До чого б'ється дзеркалоДо чого б'ється дзеркало

Спасибі величезне, Vezunova! Правда, є мрія про одне шикарному подарунок) І за ролик спасибі, сподобався, додала собі. До чого б'ється дзеркало

Щодо дзеркала намагаюся взагалі не морочитися останні дні. Розбилося і розбилося. Мама моя мене звичайно лякає - мовляв це до нещастя. Але я їй перечу. До чого б'ється дзеркалоНалаштовую на хороше. Куди ще більш нещасть на мою голову? "Досить! Стоп!" - кажу я. Сприймаю це як знак згори, що пора щось змінювати в житті і в собі і в відношенні до всього. До чого б'ється дзеркалоУ мене ці зміни йдуть давно, але значить треба приймати більш радикальні заходи!

Зараз читаю Біблію просто запоєм. Допомагає дуже. Розумію майже все. Раніше пробувала читати - були одні непонятки. А щак, ніби очі відкрилися. До чого б'ється дзеркало

Вообщем, намагаюся сама виходити зі стану шоку і депресії.